Now Reading
Adobe Acrobat Pro Türkçe Full İndir
0

Adobe Acrobat Pro Türkçe Full İndir

by admin22 Kasım 2018

Adobe acrobat reader pro dc, pdf oluşturma ve düzen programı
Adobe acrobat pro dc ile adobe’nin belge bulutu hizmetini huzur ile kullanabilirsiniz. Tamamen yeniden tasarlanan pdf vasıtaları, pdf’leri her yerden oluşturmanızı, düzenlemenizi, imzalamanızı ve incelemenizi sağlar. Kurmacam düzenleri, hazır dosyalar ve bütün önemli belgeleriniz ile çalışma şeklinizi sonsuza dek bu full sürüm ile değişecektir.

 

Adobe belge bulutu olan adobe acrobat pro dc, önemli iş belgeleriniz ile çalışma şeklinizi her zaman geliştirip sizlere daha basit kullanım sunacaktı. Adobe acrobat pro dc ile istediğiniz herhangi bir yerde, belge ve dökümanlarınıza huzur ile erişip, pratik olarak çalışabileceksiniz. Yeni acrobat dc mobil uygulamasıyla pdf‘leri oluşturabilir, düzenleyebilir ve imzalayabilir ve ek olarak masaüstü, internet ve mobil cihazlarda son olarak güncellenen dosyalarınıza daha rahat erişmek için mobil bağlantı’yı kullanabilirsiniz.

Adobe acrobat pro dc, yeni ocr teknolojileri sayesinde pdf’leri ve taranmış belgeleri anında düzenlemenizi sağlar. Imzalı belgeleri eksiksiz, yerleşik bir e-imza hizmeti ile göndermenize, izlemenize, yönetmenize ve depolamanıza izin verebilir. Başkalarının pdf’lerde kırılgan bilgileri kopyalamasını veya düzenlemesini önleyerek önemli belgeleri’de bu teknoloji ile koruyabilirsiniz.

Pro dc 2019 sürümü aşağıda ki yenilikler ile birlikte gelmektedir.

Yükseltilmiş ocr teknolojisi.
Sezgisel ve daha kullanışlı kullanıcı arayüzü.
çok çeşitli vasıtalar.
Yeni güncellenmiş ve basit kullanılabilir arayüz tasarımı.
Adobe acrobat pro dc, bereketli ve yeni bir arayüze ve ocr ve metin düzenleme konusunda bazı önemli gelişmelere haizdir ve adobe’nin document cloud hizmeti’de dahili; pdf imzalama ve yönlendirme özellikleride bu paketin içinde yer alır.

Genel hatlarıyla, adobe acrobat pro dc, sizin için işlerinizi koruyup, kollayacak olan mükemmel bir program. Bir belgenin orijinal yazı tipini değiştirebilir, metin ekleme veya tertip işlemlerini refah ile yapabilirsiniz. örneğin, numaralandırılmış listelere öğe ekleme özelliği benzer biçimde diğer metin tertip geliştirmeleri bu programı kullanmanız için paha biçilmez bir sebep olabilir. Adobe acrobat’ı full türkçe olarak aşağıda ki linklerimizden indirebilirsiniz.

 

What's your reaction?
Love It
0%
Interested
0%
Meh...
0%
What?
0%
Hate It
0%
Sad
0%
About The Author
admin

Leave a Response