Now Reading
ComboFix İndir – Virüs Ve Malware Temizleme Programı
0

ComboFix İndir – Virüs Ve Malware Temizleme Programı

by admin21 Kasım 2018

Combofix indir – virüs ve malware temizleme programı
Combofix – windows® kötü amaçlı makalelımları temizleme aracı
Combofix, microsoft® windows® için en iyi, ücretsiz anti-malware araçlarından biridir. Combofix , hızı ve etkinliği ile malum akıllı bir casus yazılım ve kötü amaçlı yazılım kaldırma programıdır. Küçük boyutlu olmasına ayrıca, her vakit detaylı bir temizleme işlemine veya taramanın tafsilatlı bir tutanağına hazırlıyarak, derinlemesine virüs ve trojan taramaları gerçekleştirir. Download now for free.

ComboFix‘i çalıştırdıktan sonra, otomatik olarak virüsleri algılayacak ve kaldıracaktır. Bu adwarespywaretruva atırootkitler, ratlar, keyloggerler ve diğer kötü amaçlı yazılımlarla ilgili virüsleri tespit edecektir. ComboFix, hem 32 bit hem de 64 bit işletim sisteminde otomatik olarak çalışmaktadır.

Virüs Tarama işlemi Bilgisayarınızda ki dosya sayısına ve boyutlarına göre bir kaç dakikadan fazla sürebilir, bu süreç içerisinde sabırlı olup taramanın bitmesini bekleyin, bu kadar kısa bir sürede bilgiyasarınızda bulunan kötü niyetli yazılım ve bulaşan virüsleri, ComboFix tespit edeceğinden hiç şüpheniz olmasın. Tarama’dan sonra Bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekmektedir, böylece Bilgisayarınızın başlangıcında açılan zararlı yazılımlar devre dışı bırakılır. Bilgisayarınız yeniden başladıktan sonra, Tarama kayıtları ekranda otomatik olacak size detaylı bir rapor halinde açılacaktır. Eğer yanlışlıkla kapatırsanız, Yerel Disk C (ana dizin)’de bu raporu bulabilirsiniz.

Combofix sisteminizde ki virüsleri tespit edip, sizlere detaylı olarak bir rapor hazırlar, Combofix bilinen bir malwarespyware (SurfSideKickQooLogic ve Look2Me yanı sıra belirtilen spyware uygulamalarının benzer bir kombinasyonu) için bilgisayarınızı virüslere karşı taramak ve onları bilgisayarınızdan kaldırarak etkisiz hale getirmek için tasarlanmıştır.

What's your reaction?
Love It
0%
Interested
0%
Meh...
0%
What?
0%
Hate It
0%
Sad
0%
About The Author
admin

Leave a Response