Windows 10 Tüm Sürümler TR indir
Now Reading
Windows 10 pro temmuz 2018 formatlık türkçe indir
0

Windows 10 pro temmuz 2018 formatlık türkçe indir

by admin21 Kasım 2018

Windows 10 pro, temmuz 2018 türkçe ve lisans anahtarlı
Windows 10 pro, redstone spring creators 1803 ile 1 temmuz 2018 tarihine kadar olan tüm güncellemeleri içermektedir. Windows 10 pro lisans anahtarı, indireceğiniz dosyanın içerisinde alternatifli olarak yer almıştır. Kurulum sırasında bu lisans key’i kullanabilirsiniz. Formatlık windows 10 pro sürümü uefi desteği ile beraber gelmektedir.

Windows 10 pro temmuz 2018 türkçe formatlık işletim sistemi (redstone 4) spring creators 1803‘den tamamı orjinal paket olarak güncellendi. 1 temmuz 2018‘e kadar olan tüm güncelleştirmeleri içermektedir. Ihtiyacınız olan windows 10 sürümünü aşağıda ki indirme butonlarından bilgisayarınızın desteklediği; 32 bit yada 64 bit sürümü indirip, kurabilirsiniz. Uefi desteği mevcuttur. 1 temmuz 2018’e kadar olan tüm etken güncellemeler, yeni sisteminize otomatikman yüklü şekilde, kurduğunuz işletim sisteminiz ile beraberinde gelecektir. Indirdiğiniz .Iso dosyasını dvd veya, usb flash belleğe yazdırmanız gerekmektedir. Rufus indir usb yazdırma programı ile usb flash belleğe yazdırılmıştır. Kurulum ve kullanımda herhangi bir sorun bulunmuyor.

Windows 10 redstone çok popüler ve kullanımı kolaydır, redstone‘yi kullanırken kendinizi bir uzman benzer biçimde hissedeceksiniz. Başlat menüsü genişletilmiş bir biçimde yine ayarlandı ve ek olarak sabitlenmiş uygulamalarınızı ve favorilerinizi’de seçebilirsiniz, böylece size daha huzurlu bir kullanım sunar.

Milyonlarca insan aslına bakarsanız windows 10 kullanıyor.
• windows insider programı, windows’u seven ve bunu daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak isteyen global bir kullanıcı topluluğudur. Içerdekiler işletim sistemini en erken aşamalarında görür ve şekillendirmede rol oynar. Onların geri bildirimleri yardımıyla şimdiye kadarki en iyi windows’u oluşturmak için katkıda bulundu. Windows insider topluluğunun bir parçası olmak ile alakalı daha çok malumat edinin.

Yaptığınız şekilde çalışan web
• windows 10, size daha iyi bir web deneyimi sağlamak için, tamamen yeni bir tarayıcı olan microsoft edge ile beraber gelmektedir. Doğrudan web sayfalarına write2 makalen yada notlar yazın ve bunları başkalarıyla paylaşın, çevrimiçi makaleleri dikkat dağıtıcı olmadan okuyunuz ve daha sonra erişmek için favori okumalarınızı kaydedin. Cortana3 etkinken, bulunmuş olduğunuz sayfayı terk etmeden, rezervasyon yapmak veya yorum okumak gibi önemli işlemlere anında erişebilirsiniz.

çoklu işlem, daha hızlı “bitmiş” hale getirmenize destek sağlar
• yerine dört uygulamaya kolayca oturur ve tüm aleni görevleri tek bir görünümde görürsünüz. Daha çok alana ihtiyacınız olduğunda yada işleri projeye nazaran gruplandırmak istediğinizde sanal masaüstleri bile oluşturabilirsiniz.

 

What's your reaction?
Love It
0%
Interested
0%
Meh...
0%
What?
0%
Hate It
0%
Sad
0%
About The Author
admin

Leave a Response