Now Reading
WinRAR 5.61 FİNAL Full Türkçe Katılımsız
0

Winrar, zip ve rar dosyalarınızı açmak, kurmak, çıkartmak ve hatta dosyalar eklemek için mükemmel bir programdır. Winrar 5.61 final 32 bit ve 64 bit, rar, zip, ace, cab, 7-zip gibi çok çeşitli formatların desteği ile beraber gelir. Sıkıştırılmış (daha az boyutta ve güvenli) dosyalar oluşturabilir, bunları kolayca kilitleyebilir ve şifreleyebilirsiniz. Winrar 5.61, gelişmiş sıkıştırma ve dekompresyon algoritmaları ile birlikte gelir. Disk alanından tutum etmek için efsunk boyutlu dosyalarınızdan küçük arşivler oluşturabilir. Ek olarak, efsunk bir dosyayı tercihinize gore eşit veya eşit olmayan bir boyuta bölebilirsiniz, böylece bunları birden fazla cilt’e yaymanız gerekir. şahsi güvenlik için şifre korumalı dosyalar winrar tarafından yapılabilir.

WinRAR 5.61 FİNAL Full

WinRAR 5.61 FİNAL Full

Winrar 5 full indir , windows için güçlü bir arşiv yöneticisidir. Bu, sıkıştırılmış arşivlerinizi düzenlemenize yardımcı olacak biroldukça entegre ek işlevi olan güçlü bir sıkıştırma aracıdır. Verilerinizi yedekleyebilir ve e-posta eklerinin boyutunu azaltabilir, rar, zip ve internet‘ten indirilen öteki dosyaları açabilir ve rar ve zip dosya biçiminde yeni arşivler oluşturabilirsiniz. Arşivleyici, sıkıştırma laf mevzusu olduğunda sizi karmaşa, sıkıştırma programlarından kurtarıyor. Devamlı olarak daha küçük arşivler oluşturarak sıkıştırma konusunda en fazla tercih edilen program olmakta. Winrar çoğu zaman diğer sıkıştırma programlarından birazcık daha hızlıdır. Bu size disk alanı, iletim maliyetleri ve değerli çalışma süresi kazanmıştırrır. Winrar multimedya dosyaları için idealdir. Otomatikman en iyi sıkıştırma yöntemini tanır ve seçer.

özel sıkıştırma algoritması multimedya dosyalarını, yürütülebilir ve nesne kitaplıklarını özellikle iyi sıkıştırır. Rar dosyaları çoğu zaman içinde ne olduğu zip dosyalarının yapabileceğinden yüzde 8 ila 15 daha fazla sıkıştırabilir. Hemen şimdi winrar 5.61 indir.

şifre, lisans ve serial gerekmeden, winrar’ı full olarak indirip kullanabilirsiniz.

Winrar 5’in özellikleri
• winrar’ın kullanılması, disk alanından ve iletim maliyetlerinden tutum ederek, rekabetten daha küçük arşivleri tutarlı bir şekilde yaparak kompresyonun önüne geçmenizi sağlar.
• program rar ve zip arşivleri için tam yardımcı olur ve cab, arj, lzh, tar, gz, ace, uue, bz2, jar, iso, 7z, z arşivlerini açabilmeyi sağlar.
• winrar, işaretçi ve menüler ile emir satırı arayüzünü kullanan grafiksel bir interaktif arayüz sunar.
• basit bir soru ve cevaplama prosedürü ile temel arşivleme işlevlerine anında erişim sağlayan özel bir “sihirbaz” modunun eklenmesiyle winrar’ın diğer birfazlaca arşivden daha rahat kullanılması. Bu, kullanımın erken aşamalarında karışıklığı önler.
• winrar, 128 bitlik bir anahtarla aes (gelişmiş şifreleme standardı) kullanarak endüstri gücü arşivi şifrelemesinin avantajlarını sunar.
• winrar, 8,589 milyar gigabayt boyutuna kadar dosya ve arşivleri destekler. Arşivlenen dosyaların sayısı, bütün pratik gayelar için sınırsızdır.
• winrar, kendinden çıkarma ve çok diskli arşivler oluşturma olanağı sunar. Kurtarma kaydı ve kurtarma birimleri, fiziksel olarak hasar görmüş arşivleri bile yine oluşturmayı sağlar.
• winrar özelliklerini paketin önünde tutmak için devamlı olarak geliştirilmektedir.

 

What's your reaction?
Love It
0%
Interested
0%
Meh...
0%
What?
0%
Hate It
0%
Sad
0%
About The Author
admin

Leave a Response